Váš IoT integrátor.

Přizpůsobíme IoT Vašim potřebám. Dodáme kompletní službu od návrhu až po provoz.

Ať už řešíte otázku, v jakém prostředí vaši zaměstnanci pracují, jak na chytrou kontrolu zařízení a úklidu, nebo jak zlepšit správu energií – vždy se můžete nejdříve obrátit na nás. Vytváříme praktická a velmi rychle využitelná řešení na platformě internetu věcí.

Používáme osvědčený postup, který zahrnuje všechny kroky potřebné k tomu, aby IoT ve vašem prostředí dávalo nejen smysl, ale současně bylo nasazení i nákladově a časově efektivní.

Jako člen skupiny OKIN za sebou máme mnohaleté zkušenosti při nasazení IoT řešení v segmentu facility managementu, logistice či výrobě. Věříme, že IoT je doslova předurčeno k průmyslovému využití s cílem generovat data, která budou maximálně využitelná pro nikdy nekončící analýzu a především včasnou reakci na měnící se situaci. Klíčová je právě reakce na situaci díky datům s využitím automatizace a integrace na stávající systémy.

Jsme schopni vám nabídnout a dodat komplexní službu – od návrhu vhodného řešení, výběr a dodání senzorů, připojení, dodání řešení pro vizualizaci, vyhodnocení a reakci na situaci, až po napojení na vaše systémy a zajištění provozu. Včetně zajištění i technické instalace a údržby. Tedy vše kolem IoT na jednom místě.

 

Postaráme se o vše – od nápadu až po nasazení

Společně  najdeme způsoby, jak využít IoT ve prospěch vašeho podnikání

Využijeme naše odborné znalosti k návrhu nejlepšího řešení pro vaši situaci

Vybereme, dodáme a nainstalujeme potřebné sensory a připojení

Nasadíme a nakonfigurujeme naše IoT řešení SARAhub

Integrujeme vaše stávající zdroje, procesy a IT systémy

Pomůže vám plně přijmout, provozovat a používat nové řešení

IWO: Inspirativní IoT workshop

Zde začíná cesta ke smysluplnému IoT. Získejte více informací o IoT, nechte se inspirovat praktickými příklady a náměty, zkusme společně najít vhodné oblasti využití IoT i pro vás a nastavme další kroky.

Obsah
 • Základní seznámení s IoT
 • Inspirace typickými scénáři použití a aktuálními trendy
 • Identifikace potenciálních oblastí s konkrétním přínosem IoT v prostředí klienta
 • Základní vyhodnocení a představa o případných dalších krocích
Proč
 • Jednoduchý způsob jak začít řešit oblast IoT s přesahem do procesní automatizace
 • Získejte inspiraci a identifikujte možné přínosy a další kroky
 • Investujte 3h/1den času do vzdělání sebe a svého týmu
Pro koho
 • Vedení společnosti
 • Business IT 
Forma

Workshop:

 • Představení IoT oblasti, konceptů, základních pojmů
 • Typické scénáře dle odvětví, trendy
 • Diskuze aktuálních projektů a strategií klienta s cílem určit potenciální přínosy IoT
 • Doporučení dalšího postupu

Výsledná zpráva zachycující klíčové body workshopu včetně návrhu dalších kroků

Analýza a návrh IoT řešení

Zanalyzujeme vaše potřeby na aplikace typu IoT, včetně potřebného napojení na okolní systémy. Následně navrhneme optimální podobu a architekturu řešení, které vám přinese užitek a bude efektivní jak na zavedení, tak provoz

SARA.hub: řešení pro IoT integraci a reakci

SARA.hub (Smart Assets – Rapid Action) je první, skutečně snadno použitelné prostředí, které usnadňuje nasazení scénářů na bázi internetu věcí (IoT) a přináší výstupy, ve kterých se budete snadno orientovat. SARA.hub pracuje na principu centrálního sběru, vyhodnocení a následné automatizace dat z IoT zařízení či okolních systémů (výrobní, měřící a regulační, požární či bezpečnostní systémy..). Zobrazuje senzory a zařízení v grafických schématech, mapách a filtrovaných seznamech. Umožňuje nastavení automatizovaných reakcí na specifické situace, konsolidaci dat a mnoho dalších funkcí, včetně napojení na okolní systémy a aplikace.

Vývoj IoT řešení na míru

Přestože naše řešení SARA.hub pokrývá řadu IoT scénářů, jsme připraveni další dle vašich potřeb doplňovat další scénáře, případně navrhnout a vytvořit pro vás IoT řešení na míru. Díky zkušenostem, řadě partnerů a množství předpřipravených modulů a scénářů jsme schopni takové řešení na míru připravit rychle a efektivně.

Integrace IoT řešení s okolními systémy

IoT řešení a systémy nejsou jedinými aplikacemi, které ve vaší společnosti provozujete. Proto je velice důležité umět propojit tyto systémy mezi sebou a umožnit tak výměnu dat a návaznost procesů. A právě na integraci se velmi intenzivně věnujeme. Dokážeme propojit více než 2000 různých aplikací a systémů. Nenechte vaše IoT řešení osamocené.

CLEANING CONTROL: aktivity a docházka pod kontrolou

CLEANING CONTROL je jednoduchý docházkový systém pro pracovníky úklidu, kteří na pobočkách oznámí svůj příchod nebo odchod a vy díky tomu v reálném čase vidíte, jestli pracovník na místo dorazil či nikoli. V případě, že nedorazil máte možnost to okamžitě řešit – vyslat na dané místo náhradníky. Do budov, ve kterých chcete docházku sledovat, jednoduše nainstalujeme zařízení a pracovníkům úklidu rozdáme čipy, které mohou nosit na klíčích. Koordinátor se kdykoli může podívat na report a zkontrolovat aktuální docházku pracovníků na jím spravovaných pobočkách. Zjistí také, kdy má podle rozvrhu úklid proběhnout. 

Využijte více co už máte!

11 + 2 =

Zavolejte nám

+420 770 314 802

Napište nám

adriana.kubikova@iotor.io

Sledujte nás