O IoT jen nemluvíme, děláme ho.

Věříme, že Internet věcí má ohromný potenciál zlepšit život náš všech. Stále ale chybí větší množství smysluplných scénářů použití. Naším cílem je přivést potenciál IoT k životu prostřednictvím praktických řešení a vytvořit lepší budoucnost pro všechny prostřednictvím malých, konkrétních kroků.

Pomocí neinvazivních senzorů a inteligentní datové a integrační platformy rozšiřujeme vaše existující procesy a IT o informace týkající se stavu vašeho majetku v reálném čase.

Na základě zkušeností s často požadovanými funkcemi jsme vytvořili SARAhub – jedinečnou IoT integrační platformu s osvědčenými, snadno použitelnými moduly pro urychlení nasazení praktických řešení IoT. Zlepšete i vy díky nim svůj dennodenní provoz.

Váš integrátor IoT řešení

Společně  najdeme způsoby, jak využít IoT ve prospěch vašeho podnikání

Využijeme naše odborné znalosti k návrhu nejlepšího řešení pro vaši situaci

Vybereme, dodáme a nainstalujeme potřebné sensory a připojení

Nasadíme a nakonfigurujeme naše IoT řešení SARAhub

Integrujeme vaše stávající zdroje, procesy a IT systémy

Pomůže vám plně přijmout, provozovat a používat nové řešení

Scénářů

Let IoT zkušeností

Napojených systémů

 

Proč s námi spolupracovat

Používáme osvědčený postup, který zahrnuje všechny kroky potřebné k tomu, aby IoT ve vašem prostředí dávalo nejen smysl, ale současně bylo nasazení i nákladově a časově efektivní.

Postaráme se o všechno – od nápadu až po nasazení.

Jako člen skupiny OKIN za sebou máme mnohaleté zkušenosti při nasazení IoT řešení v segmentu facility managementu, logistice či výrobě. Věříme, že IoT je doslova předurčeno k průmyslovému využití s cílem generovat data, která budou maximálně využitelná pro nikdy nekončící analýzu a především včasnou reakci na měnící se situaci. Klíčová je právě reakce na situaci díky datům s využitím automatizace a integrace na stávající systémy.

Integrujeme různé IoT prvky

Máme zkušenosti z různých oblastí

Využijeme vaše stávající systémy

Dokážeme rychle a efektivně začít

Vycházíme z osvědčených scénářů použití

Jsme součástí inovativní skupiny OKIN Group. Spolu s dalšími technologickými společnostmi tvoříme OKIN Labs.

Média

Napsali o nás

IoT šetří energie a zlepšuje údržbu

IoT šetří energie a zlepšuje údržbu

Oblastí využití technologií na bázi Internetu věcí (IoT) je řada. Monitoring spotřeby energií a prediktivní údržba jsou nejen ve výrobních podnicích krásnými příklady efektivního využití IoT, které mění zažité postupy. Znalost reálné spotřeby...

pokračovat ve čtení
Využití internetu věcí pro digitalizaci obce

Využití internetu věcí pro digitalizaci obce

Smart City a IoT (internet věcí) jsou již vcelku provařené pojmy. Je to ale tak obsáhlá oblast, že se v ní řada lidí úplně ztratí, neví, čím začít dříve, a nakonec pak neudělá v podstatě nic. A přitom rychlé a jednoduché nasazení, efektivní provoz...

pokračovat ve čtení
Měřím, tedy šetřím

Měřím, tedy šetřím

Úspory energií jsou tématem dnešních dní. Abychom mohli šetřit je důležité znát spotřebu. A to nejen v rámci ročního či měsíčního vyúčtování. Ale znát i vývoj spotřeby v rámci dne, umět identifikovat zdroje spotřeby, externí i interní vlivy. Toho...

pokračovat ve čtení

Využijte více co už máte!

12 + 4 =

Zavolejte nám

+420 234 707 950

Napište nám

team@iotor.eu

Sledujte nás